O inwestycji

Na terenie nieruchomości powstaną przynależne do apartamentów miejsca parkingowe, zamykana wiata rowerowa, a teren będzie zamknięty i monitorowany.

W związku z tym, że nasze apartamenty są lokalami zakwaterowania turystycznego podatek VAT zawarty w cenie sprzedaży wynosi 23 %.

W przypadku prowadzenia wynajmu (nie potrzeba zakładać działalności gospodarczej !! ) jest możliwość zwrotu podatku VAT w pełnej wysokości od całej inwestycji łącznie z jego wyposażeniem.

Nasza firma pomoże ze wszystkimi formalnościami odnośnie zwrotu podatku VAT.

Apartamenty Wrzosowa to doskonały sposób na zainwestowanie kapitału. Macie Państwo możliwość dowolnego i nieograniczonego korzystania ze swojego apartamentu, a w czasie gdy z lokalu nie korzystacie możecie nam przekazać w zarządzanie wynajmem.

Nasza firma zajmie się:

Pozyskaniem letników,

Przygotowanie Apartamentu do wynajmu,

Odbiór lokalu po wynajmie,

Sprzątanie, pranie oraz uzupełnianie wszelkiego rodzaju materiałów eksploatacyjnych.

Rozliczenie następuje raz w miesiącu w stosunku: 25% / 75%.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu, urządzeniu oraz zarządzaniu takimi projektami.

Poprzednim naszym projektem zlokalizowanym w Dębkach gdzie sprzedawaliśmy gotowe lokale były Apartamenty Liliowa.

Aktualnie zarządzamy tam wynajmem.

https://tiny.pl/74pgp – link do wizytówki w googlach.

Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy w naszej aktualnej inwestycji, po to by apartamenty były urządzone jeszcze lepiej i bardziej funkcjonalnie.

W przypadku zakupu na firmę istnieje oczywiście możliwość odliczenia pełnej kwoty podatku VAT jak również dodatkowo rozpisania jednorazowo w koszty działalności Państwa firmy kwoty 100 tyś złotych netto i prowadzenia odpisów amortyzacyjnych.”